Firma Adı İletişim Konum
BİRLİK SÜNGER KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi Şehitler Bulvarı No: 7 / Odunpazarı / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 222 236 0098
Web: http://www.birliksunger.com/
Salon: 1
Stant: 132
Ürün Grupları
  • Yatak Odasi Mobilyasi ve Aksesuarlari
  • Dekoratif Urunler
  • Dosemelik Kumas

Birlik Sünger Kimya San. ve Tic. A. Ş. 1987 yılında Eskişehir de ağırlıklı olarak mobilya, yatak, temizlik ve tekstil sektörleri için muhtelif süngerler üretmek üzere kurulmuştur. 1998 yılında Eskişehir de inşasına başlanan yeni tesislerimiz 48000m2 açık ve 35000m2 kapalı alanda; 25 metrelik bloklar dökebilme kabiliyetine sahip yeni döküm makinesiyle ve modern dinlendirme sahalarıyla 1999 yılında yeni binasında üretime geçmiştir.

MOBİLYA SÜNGERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mobilya ve yatak sektöründe çok geniş alanlarda kullanılan standart süngerlerdir. Bu ürün grubu düşük yoğunluklu ürünlerde bile yüksek performans ve güvenirliliğin uyumunu sunmakla birlikte çok geniş seçim aralığı vardır. Mobilya, yatak, giyim, ambalaj gibi çok çeşitli uygulamalarda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.

YATAK SÜNGERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yataklar yaylı ve sünger yatak olmak üzere 2 çeşit üretilmektedirler. Yataklarda sünger kullanılan kısımlar ve önerilen sünger çeşitleri aşağıda belirtildiği gibidir. Kapitone Süngeri: Kumaş ile birlikte dikilen kumaşa desen vermek için kullanılan süngerlerdir. Yaygın olarak 14,18,22 dansite ve Kuştüyü Süngerler kullanılmaktadır. Takoz Süngeri: Yay aralarına ve yatağın dış çerçevesine kullanılan süngerlerdir.Ağırlıklı olarak 18,22,26ve 28 Dansite süngerler kullanılmaktadır. Dolgu Süngeri: Yatakların orta kısmında ürünün konforu ve genel kullanım ömrü düşünülerek 18 ,22,Kuştüyü sert ve yumuşak, 24 soft, 28 yumuşak, 30 hr , 35 hr , 50 ve 65 viscobir süngerler kullanılmaktadırlar.

OTOMOTİV SÜNGERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağır vasıta araçların şoför yatağı kısımlarında ve araçların güneşlik, ön göğüs ve kapı içi uygulamalarında kullanılmaktadır. Ayrıca oto kılıfı, oto yıkama süngeri, çocuk koltuğu, kol dayama (kolçak) süngeri gibi otomotiv sektörü ile ilgili çok çeşitli noktalarda kullanılmaktadırlar. 22,26 dansite süngerler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

AMBALAJ SÜNGERLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özellikle seramik, cam, kozmetik ve kuyumculuk sektörlerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İstenilen her ürünün şekline uygun kesim yapıldığı için; ürünlerin müşterilere sunumunda ve sevkiyat noktalarında hasar görmesi engellenmiş olunur. Sunum noktasında süngerin görselliği karton ve benzeri materyallere göre daha iyi olduğu için ürünlerinize değer kazandırır. Genellikle 14,18 ve 26 dansite süngerler kullanılmaktadır.

TEKSİL SÜNGERLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm tekstil ,ayakkabı ve çanta ürünlerinde destek sağlayıcı yardımcı malzeme olarak sünger kullanılmaktadır. Başlıca kullanılan ürünlere örnek verecek olursak Tek kullanımlık otel terlikleri, Vatka süngeri, bayan iç çamaşırlarında, ayakkabı ve çantada deri ve kumaş altı uygulamaları, bot süngeri bunlardan bazılarıdır. 14,18,22,26,32 dansite ve 45 HLB süngerlerin kullanımının yanı sıra, Ayrıca bra-cup (iç çamaşırı) sektöründe hızlı sararmayı geciktirmek için geliştirdiğimiz 26 U.V ürünümüzde kullanılmaktadır

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.