Firma Adı İletişim Konum
ATÖLYE MUTFAK SİSTEMLERİ MOBİLYA DAY. TÜK. MAL. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
Organize Sanayi Bölgesi 10. Cadde No: 5 / Odunpazarı / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 222 340 0148
Web: https://www.atolyemutfak.com.tr/
Salon: 1
Stant: 102
Ürün Grupları
  • Mutfak Mobilyalari
  • Banyo Mobilyalari

Atölye Mutfak, 1974 yılında kurulan ahşap sektörünün deneyimli firması Rüyam Mobilya, üretimine 1998 yılından itibaren Atölye Mutfak Sistemleri Ltd.Şti. adı altında devam etmektedir. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi nde 3500 m2 kapalı ve 8000 m2 açık alanda üretim yapan Atölye Mutfak, Eskişehir ve çeşitli illerde faaliyet gösteren mağazalarında yenilikçi görüşü ve toplam kalite anlayışını benimsemiştir. Teknoloji ve insana yönelik yatırımlarını tecrübesi ile birleştiren Atölye Mutfak aynı zamanda atölye titizliğini de özenle korumaktadır. Modüler mutfak üretim sistemini kendi tarzı ile birleştiren ve tasarıma yönelik üretim anlayışına sahip olan Atölye Mutfak insan sağlığı ve çevreye verdiği önemi her ürününde göstermektedir. Yılların tecrübesi ile sektörün önde gelen markalarından biri olan Atölye Mutfak güvenilirliğini tasarım, üretim, teslim ve teslim sonrası hizmetlerinde de sürdürmektedir. Atölye Mutfak geçmişten geleceğe keyifle kullanılan yaşam alanlarını oluşturmak için hep yenilenen bir anlayışla, kaliteden ödün vermeden ilerlemektedir. Önce Güven ,, anlayışıyla çıktığı yolda sizlere keyifli sonuçlar sunan Atölye Mutfak , tercihiniz olmaktan gurur duyar.

COLLESIUMKLASİK SEVENLERE ŞIK BİR ALTERNATİF
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Colesium, mutfakta zarif ve klasik bir tasarım sunuyor. Vintage esintileri modern çizgilerle buluşturarak şıklığı ön planda tutuyor.

STONEKARMAŞADAN UZAK SAMİMİ FİKİRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Stone mutfak, güçlendirilmiş doğal dokusunu tüm yüzeylerde kullanması ile mutfaklarda bütüncül bir tasarım etkisi yaratmaktadır. Taşın bıraktığı doğal etki, yalın tasarımı sayesinde birçok renk ile kontrast oluşmasını mümkün kılar. Taş mutfağın güçlü duruşunun yanı sıra, özel geliştirilmiş metal çerçeveleri sayesinde hafif ve kolay kullanımı sizi şaşırtabilir.

ICONTASARIMIN USTACA YORUMU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mat lake ipeksi yüzeyler, kendinden kulplu minimal bir tasarım örneği olan kapaklarla bütünleşerek mutfağınızda modern bir görünüm ve kullanım sağlar. Modern tasarımın şıklığını mutfağınıza getiren Icon birden fazla mat lake renk seçenekleri ile sizin tarzınızla bütünleşecektir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ATÖLYE MUTFAK